Verslo aktualijos

PARTNERIAI

 

Formenti & Giovenzana S.p.A. (FGV) - Italija

Daugiau nei 60 metų sėkmingai dirbanti kompanija pasaulyje vertinama kaip aukštos kokybės, pažangios kompleksinių baldų furnitūros gamintoja.
FGV asortimentą sudaro kompleksinė baldų furnitūra (lankstai, bėgeliai, stalčių šonai, spintelių pakabinimo elementai), virtuvės įranga (krepšiai, ūkinės spintos, karuselės, kampiniai mechanizmai, šiukšliadėžės ir kt.). FGV taip pat siūlo techninius baldų gamybos ir virtuvės įrengimo sprendimus.
www.fgv.it

 

HÄFELE GmBH&CoKG - Vokietija

1923 m. įkurta kompanija HAFELE specializuojasi įvairiuose lengvųjų metalo dirbinių pramonės sektoriuose: baldų furnitūros, elektroninių apsaugos sistemų montavimo technikoje.
Lyderiauja įvairių baldų sujungimo ir tvirtinimo detalių gamyboje. Siūlo profesionalius dizaino ir gamybos sprendimus virtuvės, kambario spintoms, slenkančioms durų sistemoms bei kitai įvairiai įrangai.
Nuo 2011 metų UAB "Brasa" tapo vieninteliu oficialiu HAFELE atstovu Lietuvoje.
www.hafele.com

 

 

Domus Line S.r.l. - Italija

Beveik 10 metų gyvuojanti įmonė Domus Line specializuojasi liuminescencinių lempų, transformatorių, jungčių, sensorių gamyboje. Siūlo diodinio ir halogeninio apšvietimo sprendimus įvairiems interjerams, nuo klasikinio iki modernaus.
Nuolat atlikdama įvairius rinkos ir technologinius tyrimus, kompanija reguliariai atnaujina gaminių asortimentą.
www.domusline.com

 

PAMAR S.p.a. - Italija

1950 metais Angelo Redaeli įkūrė įmonę Pamar, šiandien žinomą kaip unikalių dekoratyvinių baldų elementų gamintoją. Pagrindinė produkcija: rankenėlės, pakabėlės, durų rankenos, baldų kojelės.
Patentuoti autoriniai darbai - unikali PAMAR S.p.a. produkcija, nes ją kurdama kompanija bendradarbiauja su žymiausiais pasaulio dizaineriais, tokiais kaip Rodolfu Dordoni, Jamesu Irvine, Bjornu Dahlstromu, eksperimentuoja ne tik formomis, bet ir medžiagomis. 2008 m. gaminių serijoje naudojami stiklas, keramika, Swarowski'o kristalai.
www.pamar.it

J. JOSÉ VERGÉS SA - Ispanija

Ispanijos kompanija J.José Vergés -  įkurta 1928 m. Barselonoje, plačiai žinoma prekinio ženklo ESTAMP savininkė. Įmonė specializuojasi dekoratyviosios furnitūros srityje – rankenėlių, pakabėlių, nuorodų, simbolių ir kitų interjero elementų gamyboje. Platus rankenėlių ir kitų gaminių asortimentas išsiskiria aukšta kokybe bei moderniu dizainu.
Nuolatinis augimas, plėtra, novatoriškumas, tobulumo siekis, bendradarbiavimo su gamintojais patirtis ir kūrybiškumas nuo pat įmonės įkūrimo buvo J.José Vergés veiklos politikos savybės, šiandien sudarančios tvirtą įmonės pagrindą.
Pagrindinis įmonės tikslas - gaminti aukščiausios kokybės produkciją, panaudojant modernią gamybos įrangą. Ypatingas dėmesys kreipiamas į gaminių padengimo technologiją ir kokybę, todėl rankenėlės ir kita produkcija ilgą laiką išsaugo nekintančią nepriekaištingą išvaizdą.

www.verges.com

 

 

SIBU DESIGN GmbH & CoKG Austrija

Nuo 1984 m. SIBU Design gamina dekoratyvinius polistirolo lakštus baldams ir interjerui, kurių paviršius gali būti blizgus metalinis, veidrodinis, medinis, perforuotas, odinis ar audinio faktūros.
Austriška kokybė ir didelis įvairių tekstūrų bei spalvų pasirinkimas daro SIBU produkciją unikalią, turinčią mažai analogų pasaulyje.
www.sibu.at

 

Reunión Industrial (REI) - Ispanija

Įkurta 1986 m. Reunion Industrial yra žinoma furnitūros prekiniu ženklu REI gamintoja. REI produkcija vertinama dėl savo patvarumo ir patogios priežiūros, išsiskiria tuo, kad tradiciniai elegantiški elementai derinami su šiuolaikiškais dizaino sprendimais. Kompanijos produkcija - rankenėlės baldams, tvirtinimo elementai, specializuota furnitūra stiklams ir veidrodžiams, įvairi kita baldų furnitūra.
www.reunion-industrial.es

 

Four Winds Corporation - Taivanis

Kompanija Four Winds Corporation įsikūrė 1978 metais. Kompanijos prekių asortimentą sudaro dekoratyvinė baldų furnitūra: aliuminio rankenėlės, pakabėlės, išskirtiniai baldų ratukai.
Four Wind Corporation išsiskiria savo produkto aukšta kokybe ir unikalumu.
www.fourwinds.com.tw

 

SUGATSUNE - Japonija

1930 metais įkurta kompanija Sugatsune jau 80 metų demonstruoja meistriškumą  metalo dirbinių pramonės srityje.
Kompanijos prekių asortimentą sudaro įvairūs lengvieji metalo dirbiniai, durelių pakėlimo ir nuleidimo mechanizmai, vyriai. Kompanija plačiai žinoma ir kaip furnitūros iš nerūdijančio plieno gamintoja, skirtos laivams bei jachtoms.
Japonijoje įsikūrusi kompanija ypač daug investuoja į inovacinių sprendimų kūrimą bei kokybiškas medžiagas.
www.sugatsune.com

 

SALICE - Italija

1926 metais įkurta kompanija specializuojasi baldinių lankstų, pakėlimo mechanizmų, stumdomų durų sistemų gamyboje. Salice priklauso apie 600 baldinių lankstų ir atidarymo sistemų patentų ir daugelis iš jų yra pripažinti kaip inovaciniai išradimai šioje specifinėje industrijoje.
Salice yra gerai žinoma įmonė visame pasaulyje, turi partnerius daugelyje šalių.
www.salice.com

 

Atgal

Vasario 27 - kovo 5 dienomis UAB „Brasa“ salonas adresu

J.Janonio g. 3, Panevėžys NEDIRBS

Atsiprašome už nepatogumus

Verslo aktualijos