Informacija

PREKIŲ PRISTATYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Mūsų įmonėje įsigytas prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje už transportavimo mokestį su siuntų pervežimo tarnyba.

Nemokamai pristatome nupirkus prekių ne mažiau kaip už 175 EUR (604,24 Lt).

SVARBU! Nestandartinių ir didelių matmenų prekių (gaminiai su stiklu, stumdomų durų sistemos, profiliai virš 3 m) pristatymas mokamas, nepriklausomai nuo pirkimo sumos.
 

Pristatymo sąlygos galioja nuo 2013 m. spalio 1 d.

PREKIŲ ATSIĖMIMO SĄLYGOS

Priimdami prekes iš siuntų tarnybos kurjerio ir pasirašydami prekių perdavimo-priėmimo dokumentą patvirtinate, kad gautos pakuotės yra tvarkingos būklės ir pristatytas visas prekių pakuočių kiekis.

Todėl atsiimdami prekes iš kurjerio turite patikrinti pristatytų prekių pakuočių būklę ir jų kiekį prieš pasirašydami kurjerio pateiktus prekių perdavimo-priėmimo dokumentus.

Pastebėję pakuočių kiekio trūkumą ar sugadintas pakuotes, prekių priėmimo metu turite tinkamai raštu nurodyti šiuos faktus kurjerio prekių perdavimo-priėmimo dokumentuose.

Tinkamai pažymėję prekių pakuočių pažeidimo ar trūkumo faktą siuntų tarnybos prekių perdavimo dokumentuose, turite teisę per 2 darbo dienas raštu kreiptis į mūsų įmonę dėl žalos atlyginimo.

Pirkėjui neatlikus aukščiau nurodytų veiksmų mūsų įmonė neatsako dėl prekių trūkumo ar sugadinimo, jei jie atsirado prekių pristatymo su siuntų tarnyba metu.Dėl pristatymo kreiptis:
Tel. 8 5 210 52 65
Mob. tel. 8 678 26164
danuta@brasa.lt

Atgal

Vasario 27 - kovo 5 dienomis UAB „Brasa“ salonas adresu

J.Janonio g. 3, Panevėžys NEDIRBS

Atsiprašome už nepatogumus

Verslo aktualijos