Brasa

Papildytas SIBU Design dekoratyvinių plokščių asortimentas

2022 geg. 16d.
Papildytas SIBU Design dekoratyvinių plokščių asortimentas

Austrų gamintojas SIBU DESIGN siūlo platų dekorayvinių plokščių asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 300 rūšių dekorų, pagamintų iš dirbtinių medžiagų, nenaudojant PVC Platus tekstūrų, faktūrų, spalvų pasirinkimas, išskirtinės medžiagos savybės bei platus panaudojimo spektras.

SIBU BATH ART

Grožio ir funkcionalumo duetas. 
Įbrėžimams atsparūs, itin blizgūs paviršiai yra lengvai valomi bei užtikrina vonios kambario higieną. SIBU paviršiai turi antivirusinę ir antibakterinę apsaugą, taip pat ir apsaugą nuo pirštų atspaudų.

SIBU BATH ART atsparumas drėgmei

Visiškai atsparūs drėgmei. Visi SIBU BATH ART gaminiai buvo išbandyti ir patvirtinti, kad juos būtų galima naudoti esant aukštai drėgmei ir dideliems temperatūros svyravimams.

SIBU apdirbimas

Ilgaamžės medžiagos yra ypač atsparios dilimui, lengvai apdorojamos standartiniais įrankiais. Greitas ir nesudėtingas montavimas dėl medžiagų charakteristikų ir didelių formatų arba iš anksto paruoštų plokščių.

SIBU kaip dekoro elementas

SIBU plokštės nereikalauja specialaus pagrindo apdirbimo, todėl gali būti klijuojamos tiesiogiai ant paviršiaus, pavyzdžiui, sienos. 

SIBU suderinamumas su medžio pagrindo plokštėmis

Dekoratyvi SIBU plokštę galima klijuoti ant pasirinktos medienos, pavyzdžiui, MDF, LMPD pagrindo, sukuriant išskirtinio dizaino baldinę/apdailinę plokštę.

SIBU kaip durų užpildas

SIBU galima naudoti kaip durų užpildą, puikiai dera kartu su slenkančių durų sistemomis, tačiau rekomenduojame SIBU dekoratyvias plokštes naudoti ir kaip aliuminio rėmelių užpildą siekiant kūrybiško ir netradicinio įvaizdžio.