Brasa

Gaminių užsakymų taisyklės

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1. Šios gaminių užsakymų taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, užsisakančio gaminius elekroninėje parduotuvėje www.brasa.lt, Uab "Brasa" salone, elektroniniu paštu bendraujant su Uab "Brasa" vadybininku, (toliau – Pirkėjas), ir UAB „Brasa“ (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas, atsakomybę ir rekomendacijas, Pirkėjui užsisakant gaminius. Užsisakydamas gaminius, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.
1.2. Pirkėjas pateikdamas gaminių užsakymą užpildo gaminių užsakymo formą elektroninėje parduotuvėje www.brasa.lt, atvykęs į Uab "Brasa" saloną ar siųsdamas užsakymą elektroniniu paštu Uab "Brasa" vadybininkui.
1.3. Pirkėjas užsakymo metu įsipareigoja:
1.3.1. pateikti tikslius užsakomų gaminių matmenis ir kiekius.
1.3.2. aprašyti papildomas sąlygas, kurios nebuvo aprašytos gaminių užsakymo formoje.
1.4. Pardavėjas gavęs užklausą įsipareigoja susisiekti su Pirkėju per 3 darbo dienas.

2. GAMINIAI IŠ ALIUMINIO PROFILIŲ
2.1. Gaminiai iš aliuminio profilių ruošiami pagal Pirkėjo pateikiamus projektus, matmenis ir brėžinius.
2.2. Gaminiai iš aliuminio profilių ir gaminiai su LED apšvietimu nėra pritaikyti eksploatacijai lauke ar sąlyčiui su vandeniu.
2.3. Gaminiai nėra standartiniai, todėl prieš patvirtinant užsakymą Pirkėjas visuomet turi pasidomėti profilių ir kartu derinamų komplektuojančių rekomendaciniais matmenimis, atlaikomais svoriais ir segmentų dydžiais.
2.4. Rekomendaciniai matmenys aliuminio rėmams (fasadams):
2.4.1. P-01, P-08 rekomenduojami maksimalūs matmenys, kai gaminamos varstomos durys  2100x600;
2.4.2. P-03, P-04, P-12, P-13, P-09 rekomenduojami maksimalūs matmenys, kai gaminamos varstomos durys  2400x600;
2.4.3. P-11, P-18 rekomenduojami maksimalūs matmenys, kai gaminamos varstomos durys 2400x600. (SVARBU! Viršijus 2000 aukštį arba rekomenduojamą maksimalų aukštį, siūloma dėti 1-2 vidines pertvaras iš P-18 profilio, siekiant sutvirtinti rėmą. Pertvaros matomos tik iš vidinės fasado pusės)
2.4.4. P-22, P-23, P-S6X/26 rekomenduojami maksimalūs matmenys, kai gaminamos varstomos durys 3000x600.

3. RANKENĖLĖS  
3.1. Aliuminio profilių rankenėlės pjaunamos pagal Pirkėjo pateiktus matmenis ir brėžinius
3.2. Pjūvių vietos poliruojamos,  taip pat ruošiamos tvirtinimo kiaurymės. Jei pasirinktas profilis įfrezuojamas - kraštai nufrezuojami standartiškai po 40 mm nuo kraštų.
3.3. Užsakant rankenėlę iš juodai anoduoto profilio – pjūvio vietos lieka aliuminio spalvos (pvz.: P-A24j profilis).

4. MILTELINIO DAŽYMO PASLAUGA
4.1. Pirkėjas užsakydamas miltelinio dažymo paslaugą nurodo spalvos kodą pagal RAL spalvų paletę  ir matiškumą (procentais) arba nurodo koks padengimas pageidaujamas: matinis ar blizgus. 
Pastaba - ta pati RAL spalvų paletės spalva ant skirtingų paviršių (stiklo, aliuminio, plokštės) gali atrodyti kitaip.

5. ALIUMINIO PROFILIŲ FASADAI IR GAMINIAI SU STIKLAIS
5.1. Pirkėjas pateikdamas užsakymą aliuminio profilių fasadams su lankstais turi nurodyti lankstų specifikacijas (spalva, tipas, funkcijos).
5.2. Pirkėjas, užsakydamas aliuminio fasadus tik su frezavimo paslauga, turi pateikti frezavimui lanksto frezavimo brėžinį arba gamintojo prekės kodą. Jei nėra pateiktas lankstų frezavimo brėžinys – lankstai frezuojami po 100 mm nuo rėmo kraštų, likusius centruojant. Lankstams frezuojamos tik lankstų kiaurymės (varžtų tvirtinimo kiaurymės nėra gręžiamos).
5.3. Rankenėlės ir lankstai prie aliuminio fasadų nėra tvirtinami.
5.4. Jeigu Pirkėjas nenurodo kitaip - fasadai su lankstais komplektuojami nikelio (aliuminio) spalvos.
5.5. Pirkėjas, pateikdamas gaminių su stiklais užsakymą, nurodo visą reikalingą informaciją: pilną stiklo pavadinimą (pvz.: stiklas tonuotas bronzinis grūdintas), pageidaujamą kraštų apdirbimą, profilių spalvą, kartu komplektuojamų prekių specifikaciją, spalvą ir pageidaujamas funkcijas (pvz.: lankstai juodi išoriniai su švelnaus uždarymo funkcija).
5.6. Jeigu Pirkėjo nenurodoma kitaip, veidrodžiai komplektuojami su apsaugine balta (jei profilis baltas ar aliuminio spalvos) arba juoda (jei profilis juodas) plėvele iš vidinės fasado pusės. Veidrodžių kraštinės šlifuojamos.
5.7. Jei Pirkėjas nenurodo kitaip, stiklai komplektuojami 4mm storio, šlifuotomis briaunomis, negrūdinti. 
5.8. Užsakant gaminius į kuriuos stiklai yra įklijuojami (rėmai iš profilio P-11), stiklai už rėmus gali būti  1-3mm mažesni ir tai nėra laikoma gamybiniu broku.
5.9. Atsiėmus gaminius su stiklais rekomenduojame nedelsiant juos apžiūrėti ir informuoti Pardavėją jei pastebimi pažeidimai ar brokas.

6. LED APŠVIETIMAS
6.1. LED apšvietimas komplektuojamas ir gaminamas pagal Pirkėjo pateiktus brėžinius, matmenis bei poreikius.
6.2. Renkantis LED apšvietimą ir jo komplektaciją Pirkėjas turi įsivertinti kiekvieno komponento techninį tinkamumą (IP atsparumo klasė nuo dulkių ir drėgmės poveikio bei techninėmis savybėmis).

7. GAMINIAI IŠ KONSTRUKCINIŲ ALIUMINIO PROFILIŲ CUBE, iQube
7.1 Rekomendaciniai matmenys gaminiams:
7.1.1. Maksimalūs rekomenduojami vieno modulio matmenys  400x800x400;
7.1.2. Maksimali rekomenduojama vieno modulio apkrova 20 kg;
7.1.3. Maksimali apkrova vienam komplektui (2vnt)  laikiklių P-IC/K 20 kg.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
8.1. Pirkėjas patvirtinęs gamybos užsakymą - jo atšaukti negali ir įsipareigoja už atliktas paslaugas ar pagamintas  prekes, atsiskaityti, pagal suderintą sąmatą.
8.2. Pirkėjo užsakyti gaminiai negali būti grąžinti, kadangi yra gaminami pagal individualius Pirkėjo poreikius (išskyrus tą atvejį, kai dėl Pardavėjo kaltės atsirado kokybiniai trūkumai).      
8.3. Pirkėjas yra atsakingas už tai, kad techniniai duomenys ir visa medžiaga atitiktų Pirkėjo poreikius, todėl Pardavėjas neatsako už gaminių tinkamumą Pirkėjo numatytai paskirčiai.
8.4. Pirkėjas užsakydamas gaminius, kurie neatitinka rekomendacinių matmenų ar apkrovų – prisiima visą atsakomybę už eksploatacijos metu atsiradusius defektus.
8.5. Pirkėjas gali atvykti atsiimti gamybos užsakymą tik gavęs patvirtinimą, jog gaminys jau pagamintas.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Pateikdamas užsakymą Pirkėjas patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino.