Brasa

Apie imonę

UAB „Brasa“ įkurta 1997 metais. Mūsų įmonė prekiauja aukštos kokybės baldų furnitūra ir siūlo platų jos asortimentą. Nuo pat pirmųjų įmonės įkūrimo metų nuosekliai tobulėjame. Stengiamės būti šiuolaikiški ir užtikrinti produkcijos kokybę, todėl atsakingai renkamės tik moderniausius ir patikrintus produktus. Koja kojon žengiame kartu su baldų gamybos tendencijomis, kasmet lankome tarptautines parodas. Atsižvelgdami į didėjančius pirkėjų poreikius rengiame seminarus, kurių metu pirkėjai yra supažindinami su naujausiais sprendimais baldų furnitūros pramonės srityje. Nuolat investuojame į verslo vystymą, diegiame inovatyvias technologijas, o 2017 metus pradėjome su didelėmis permainomis – sukūrėme naują elektroninę sveitainę, kuri padės lengviau ir patogiau rasti ir nusipirkti reikiamą produktą.

Šiandien tiksliai žinome, ko reikia vartotojams. Mūsų vizitinė kortelė - produktas, jungiantis funkcionalumą, kokybę, šiuolaikiškumą. Kasdieninėje veikloje vadovaujamės šiais principais: atsakingas požiūris į pirkėją, profesionalus aptarnavimas, pagarba ir individualus dėmesys.

PASIEKIMAI

UAB „Creditinfo Lietuva“ 2020-2022 metais išduotas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“.

Kasmetinis dienraščio „Verslo žinios“ konkursas „Gazelė“.
UAB „Brasa“ 2014 ir 2015 metais pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

UAB „Creditinfo Lietuva“ 2011 metais išduotas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“.

Partneriai

Savo pirkėjams siūlome plačiausią kokybiškų prekių asortimentą už prieinamą kainą. Mūsų pagrindinis partneris – HAFELE SE & Co KG koncernas, pasaulinės furnitūros rinkos lyderis, kurį nuo 2011 metų mūsų įmonė atstovauja Lietuvoje. Turime ilgametę bendradarbiavimo patirtį su pažangios kompleksinių baldų furnitūros gamintoja Formenti & Giovenzana S.p.A. bei unikalios produkcijos gamintojais BACHMANN, DOMUS LINE, PAMAR, SIBU, SALICE, FERMAR INTERNATIONAL.

Rėmimas

Daugelį metų išlaikome savo pilietinę poziciją ir aktyviai remiame įvairius edukacinius, kultūrinius ir labdaringus projektus, tokius kaip M. K. Čiurlionio fondo organizuojamus projektus. Siekdami skatinti jaunimo kultūrinę veiklą, jau ne vienerius metus remiame Vilniaus šokių studijos „TODES“ programas.

Taip pat vykdome kasmetinę akciją „Stabdome Kalėdinių dovanų ratą“ ir metų pabaigoje dovanoms skirtas lėšas siunčiame ten, kur Kalėdiniai stebuklai išties reikalingi.
Jau esame padėję:

  • Asociacijai „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“
  • Vilniaus miesto klinikinės ligoninės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui
  • Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikoms
  • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikoms
  • Labdaros organizacijai „Maltos ordinas“