Brasa

Grąžinimas

1. Kokybiškos prekės Pirkėjo prašymu keičiamos arba grąžinamos per 14 dienų nuo prekės pardavimo dienos. Prekės grąžinimui priimamos Pirkėjui pristačius jas į UAB „Brasa“ saloną ir atsakingam UAB „Brasa“ darbuotojui patvirtinus, kad grąžinama prekė yra tinkamos būklės ir jai taikytinos garantinės sąlygos.
2. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka, Pirkėjo reikalavimas pakeisti ar grąžinti nusipirktą kokybišką prekę arba grąžinti už ją pinigus netenkinamas įsigijus šviestuvus.
3. Pagal Pirkėjo individualius užsakymus pagamintos ir atvežtos prekės atgal nepriimamos ir pinigai už jas negrąžinami.
4. Prekės grąžinimas arba keitimas vykdomas gamintojo nurodytu garantijos laikotarpiu bet ne vėliau kaip per dvejus metus nuo prekės pirkimo dienos. Pirkėjas grąžinamas nekokybiškas prekes arba netinkamos kokybės faktus patvirtinančius įrodymus kokybės įvertinimui turi pristatyti UAB „Brasa“ adresu Vytenio g. 61A, Vilnius.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
1. grąžinamos prekės pristatomos Pardavėjui Pirkėjo sąskaita;
2. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, neišpakuota;
3. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
4. grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo parduota;
5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (kasos aparato kvitą ar sąskaitą, patvirtinančius pirkimą iš UAB „Brasa);
6. jei prekei buvo nustatytas garantinis terminas, reikalingas prekės garantinis dokumentas.
7. prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę.

Jei prekės trūkumai atsirado dėl Pirkėjo kaltės pažeidus prekės saugojimo, surinkimo ar naudojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, pinigai už prekę negrąžinami, prekės Pirkėjui grąžinamos jo sąskaita.

Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į Pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti Pirkėjo išduotą įgaliojimą kitam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.