Brasa

SIBU Design dekoratyvinės plokštės

2023 lapkr. 17d.
SIBU Design dekoratyvinės plokštės

Austrų gamintojas SIBU DESIGN siūlo platų dekoratyvinių plokščių asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 300 rūšių dekorai, pagaminti iš dirbtinių medžiagų, nenaudojant PVC. Platus tekstūrų, faktūrų, spalvų pasirinkimas, išskirtinės medžiagos savybės (atsparumas įbrėžimams, drėgmei, dideliems temperatūrų svyravimams ir kt. ) bei platus panaudojimo spektras - tai kas plokštes daro ypatingomis. 

 

SIBU apdirbimas

Ilgaamžės medžiagos yra ypač atsparios dilimui, lengvai apdorojamos standartiniais įrankiais. Greitas ir nesudėtingas montavimas dėl medžiagų charakteristikų ir didelių formatų arba iš anksto paruoštų plokščių.

SIBU kaip dekoro elementas

SIBU plokštės nereikalauja specialaus pagrindo apdirbimo, todėl gali būti klijuojamos tiesiogiai ant paviršiaus, pavyzdžiui, sienos.

SIBU suderinamumas su medžio pagrindo plokštėmis

Dekoratyvi SIBU plokštę galima klijuoti ant pasirinktos medienos, pavyzdžiui, MDF, LMPD pagrindo, sukuriant išskirtinio dizaino baldinę/apdailinę plokštę.

SIBU kaip durų užpildas

SIBU galima naudoti kaip durų užpildą, puikiai dera kartu su slenkančių durų sistemomis. Taip pat rekomenduojame SIBU dekoratyvias plokštes naudoti ir kaip aliuminio rėmelių užpildą siekiant kūrybiško ir netradicinio įvaizdžio.

SIBU Desing dekoratyvinių plokščių serijos

LEATHER-LINE

Gaminiai yra įvairių dizainų, paviršių ir įvairių spalvų. Asortimente yra klasikinės, lygios odos versijos, roplių odos tekstūra, kailiai, su dekoratyvinėmis siūlėmis arba be ir blizgančios metalo spalvos odiniai paviršiai.

STRUCTURE-LINE 

Betono, senovinių metalinių ar medinių paviršių tekstūros lakštai kuria išskirtinį dizainą ir tampa interjero detale.

DECO-LINE Decoration

Produktų asortimentą sudaro blizgantys veidrodžiai ir metaliniai paviršiai, madingi metalo ir medžio raštai.

Detail view shiny silver decor

DECO-LINE Display

Produktų asortimentą sudaro blizgantys veidrodžiai ir metaliniai paviršiai, madingi metalo ir medžio raštai.

MULTISTYLE

Produktų asortimentas apima veidrodinius ir metalinius paviršius su stilinga mozaikine išvaizda. MULTISTYLE gaminiai pasižymi ypatingu lankstumu, todėl turi platų panaudojimo spektrą.

WOOD-LINE

Gaminių asortimentas siūlo madingus atspalvius su realistiška tekstūra. Elegantiška medienos išvaizda padės sukurti ypatingą ir nuoseklią dizaino koncepciją.


 

ACRYLIC-LINE

SIBU ACRYLIC-LINE sudaro raštuoti, itin blizgūs ABS/PMMA paviršiai, kurie jūsų baldams suteikia ypatingo žavesio.

SIBUGLAS

Akrilo stiklas, padengtas oda ar medžiaga, paverčia baldus išskirtiniu dizaino objektu. SIBUGLAS gaminiai taip pat yra itin atsparūs dilimui.

FABRIC-LINE

Platus įvairių raštų, formų tekstilės gaminių asortimentas.

                  

ANTIGRAV

yra naujoviška, lengva medžiaga, kuri kartu su dekoratyviniais SIBU DESIGN paviršiais gali būti naudojama kaip sienų apdaila.